Innowacje

Liczba odwiedzających: 1940

2020/2021

1. Innowacja „Dar zabawy – wykorzystanie pedagogiki F. Froebla w wychowaniu przedszkolnym” – grupa „Myszki”.
  2. Innowacja „Sprytne rączki” –do projektu unijnego 2020/2021 – dzieci z niepełnosprawnościami.

2021/2022

1. „Matematyka w czterech porach roku – czyli od kodowania do matematycznego doświadczania” (Tygryski)
  2. „Edukacja przez szachy w zerówce” (Myszki)
  3. „W Królestwie Cicho-Sza” (Pszczółki)
  4. "Wynalazki, które zmieniły świat i ułatwiły ludziom życie" (Motylki, Tygryski, Słoneczka)

2022/2023

1. Innowacja „Bliżej natury- zakodowane aktywności z darami natury”- metodyczno- programowa (Myszki).
  2. Innowacja pedagogiczna „Frebluś- odkrywamy świat”- metodyczno- programowa (Biedronki).
  3. Innowacja „Logopedyczna podróż przez cztery pory roku z wykorzystaniem elementów arteterapii”- metodyczno- programowa (Motylki, Biedronki).
  4. Innowacja „Dzieci w królestwie przyrody- plastyczne szaleństwa o każdej porze roku” (Pszczółki).

2023/2024

1. Innowacja „W świecie zmysłów”- sensozabawy z elementami integracji sensorycznej, programowo- metodyczna (Słoneczka).
  2. Innowacja "Sensociaki" - zabawy sensoryczne w 4 porach roku, organizacyjna (Tygryski, Myszki, Żabki, Słoneczka).
  3.  Innowacja "Podwodny świat", programowo- metodyczna (Misie).