Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

Data: 24.02.2021 r., godz. 11.15    Liczba odwiedzających: 1025

Kiermasz Wielkanocny 2021

Serdecznie zapraszamy do włączenia się  w Akcję  Charytatywną „Dzieci Dzieciom”.

Prosimy o własnoręczne wykonanie ozdób wielkanocnych (palm, stroików, pisanek, zajączków, baranków). Liczymy na ogrom pięknych prac, wiosennych, kolorowych, a przede wszystkim zrobionych od serca.

Ozdoby prosimy dostarczyć do dnia 23 marca 2021r. do grupy „Delfinki”, które następnie zostaną oznakowane odpowiednim symbolem i wystawione w holu naszego przedszkola. Dodatkowo umieścimy zdjęcie na naszym profilu, (stronie internetowej), aby mogli Państwo oglądać i dokonywać wyboru. Unikniemy, w ten sposób niepotrzebnego gromadzenia się przy wystawionych stroikach. Rodzice oglądają i dokonują wyboru. W holu wystawiona zostanie oznakowana puszka.

W razie pytań prosimy o kontakt do pań z grupy „ Delfinki”.

Kiermasz Wielkanocny 2021.docx (127 KB)