INNOWACJA PEDAGOGICZNA

Data: 28.02.2022 r., godz. 20.00    323
,,Wynalazki, które zmieniły świat i ułatwiły ludziom życie”

Innowacja „ Wynalazki, które zmieniły świat i ułatwiły ludziom życie” pozwoliła naszym wychowankom aktywnie kształtować zainteresowania i pozwoliła zrozumieć jak zmieniało się życie ludzi na przestrzeni wieków. Innowacja „ Wynalazki, które zmieniły świat i ułatwiły ludziom życie” pozwoliła naszym wychowankom aktywnie kształtować zainteresowania i pozwoliła zrozumieć jak zmieniało się życie ludzi na przestrzeni wieków. Ukazała znaczenie postępu technicznego i wynalazków i  porównała warunki życia człowieka dawniej i dziś. Innowacja wzbogacał  słownik dziecięcy o nowe pojęcia. Przedszkolaki oglądały  narzędzia i urządzenia techniczne codziennego użytku, obserwowały, jak działają wybrane urządzenia i przestrzegały zakazu ich obsługiwania samodzielnie.