Teatr Bajaderka

Data: 16.12.2021 r., godz. 18.00    515
16 grudnia 2021 rok

Przedszkolaki z zachwytem obejrzały bajkowo- zimową opowieść o rozmarzonej dziewczynce o imieniu Ludmiłka oraz niesfornym elfie, który został wybrany świątecznym listonoszem. Dowiedziały się, jak ważny jest dziś dla Świętego Mikołaja Świąteczny List?  Jak go poprawnie napisać i gdzie zaadresować? Jaką ma moc i czego życzą sobie dzieci? I co się stanie kiedy jeden ważny list do Niego nie dotrze.…  Wyruszyły wspólnie po świąteczną przygodę na Biegun Północny! Zmierzyły się z Bałwanem Oskarem w bitwie na śnieżki, rozwiązywały słowne zagadki Mądrej Sowy oraz odważyły się zapytać Starego Wilka o drogę. A wszystko po to, aby dostarczyć list z niecodziennym przesłaniem! Następnie wszystkie grupy odwiedził Mikołaj z prezentami.