30. Finał WOŚP

Data: 03.12.2021 r., godz. 10.23    289
zachęcamy do udziału

Szanowni Rodzice,

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

W tym roku Przedszkole Miejskie nr 12 zagra razem z Konopnicką.
W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o wsparcie WOŚP dowolnymi gadżetami (kalendarze, długopisy, notesiki, kubki, książki, biżuteria, zaproszenia na usługi np. kosmetyczne, fryzjerskie, kulinarne itp.), które będziemy mogli przeznaczyć na licytację. Wszelkie dary przeznaczone na WOŚP proszę przynosić do 15 stycznia 2022r. do naszego przedszkola do pokoju  pani wicedyrektor Eweliny Kijanki. Zachęcamy również całe rodziny do prezentacji w dowolnej formie (taniec, śpiew, gra na instrumencie, inne talenty) „Rodzinnych talentów” - chętne rodziny prosimy o przesłanie nagrania na adres sekretariat@pm12.legionowo.pl do 30 grudnia 2021 (jeśli Finał WOŚP będzie prowadzony w formie zdalnej). Jeżeli Finał WOŚP odbędzie się w formie stacjonarnej to proszę uwzględnić występ w Konopnickiej wcześniej zgłaszając się do p. Eweliny Kijanki w celu umówienia dokładnej godziny występu.
 Wszystkie zebrane przedmioty zostaną przekazane do Sztabu WOŚP w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Legionowie.