Pasowanie na Przedszkolaka

Data: 27.09.2020 r., godz. 17.00    598
Słoneczka, Żabki i Motylki

W dniach 18, 19 i 26 listopada 2020 roku w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Tego dnia dzieci odświętnie ubrane i dumne stały się pełnoprawnymi członkami społeczności przedszkolnej. Przedszkolaki zaprezentowały wierszyki i piosenki, których już się nauczyły i z dumą przemaszerowały przez bramkę, gdzie zostały magiczną kredką pasowane na przedszkolaka. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Dyrektor Mariusz Borkowski i wicedyrektor Ewelina Kijanka. Na zakończenie czekał na dzieci słodki poczęstunek!

Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom z najmłodszych grup za emocje, których nam dostarczyły i witamy serdecznie w naszej przedszkolnej społeczności!