XXXIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Data: 25.05.2024 r., godz. 21.00    563
„Rozśpiewane Przedszkole”

22 maja 2024 roku w naszym przedszkolu odbył się już po raz XXXIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Rozśpiewane Przedszkole”.

Celem tegorocznego festiwalu, któremu przyświecało hasło „Przyjaźń, dobro i piękno w piosence” było promowanie muzyki zdolnej do wyrażenia dialogu, porozumienia, przyjaźni i tolerancji.  Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Legionowo. Przedszkolaki z legionowskich przedszkoli (PM 9, PM 10, PMI 5, PM 7, PM 1, PM 3, PM 6, PM 12, PM 14, PM 2) prezentowały tańce, piosenki i ilustracje muzyczne. Uczestnicy nie walczyli o miejsca, każdy otrzymał prezent, a przedszkola i nauczycielki-  pamiątkowe statuetki i dyplomy. Wszystkim gorąco dziękujemy za przepiękne programy muzyczne, dostarczenie nam wielu doznań artystycznych, za zaangażowanie w przygotowania do festiwalu,  jak i również w organizację jego przebiegu.