„Magiczny dywan”

Data: 19.01.2024 r., godz. 19.00    257
- podłoga interaktywna dla przedszkolaków.

W naszej placówce pojawiła się nowoczesna pomoc dydaktyczna w postaci podłogi interaktywnej „Magiczny dywan”, która we wspaniały sposób wzbogaca naszą pracę, dostarczając dzieciom wiele radości. Nowoczesna podłoga interaktywna SmartFloor, będzie wykorzystywana w przedszkolu, jako dodatkowe uatrakcyjnienie zajęć dydaktycznych, ruchowych, integracyjnych. Zakup podłogi był możliwy dzięki współpracy całej społeczności przedszkolnej. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do sfinalizowania zakupu urządzenia interaktywnego dla naszych wychowanków! Przedszkolaki chętnie korzystają z „magicznego dywanu” biorąc udział w atrakcyjnych grach edukacyjnych, doskonale wpływających na ich rozwój.