Pasowanie na Przedszkolaka

Data: 22.10.2023 r., godz. 12.00    206
Dzień 20 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z grup „Słoneczka”, „Żabki” i „Motylki”.

Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania i odśpiewania przez najstarszą grupę „0” („Myszki”) hymnu przedszkola oraz uroczystej przysięgi przy sztandarze. Następnie przedszkolaki zaprezentowały w części artystycznej  swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, zabawy ruchowe i taniec. Na zakończenie uroczystości pani wicedyrektor Ewelina Kijanka dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, pamiątkowy medal, książkę oraz maskotkę.