Festyn Rodzinny

Data: 21.05.2023 r., godz. 12.00    175
W sobotę 20 maja 2023 roku

na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się Festyn Rodzinny. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej oraz integracja środowiska lokalnego. Na festyn przybyły całe rodziny naszych Przedszkolaków oraz okoliczni mieszkańcy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się animacje dla dzieci prowadzone przez animatorów z sali zabaw Piccolo, warsztaty plastyczne, lepienie z gliny, stoiska: MATPLANETA, Paczka Pomysłów, PW-K, GIGA SUMO, Mała Lingua, Koło Pszczelarzy, Party Spa, ale również pokaz sprzetu wojskowego 32 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej. Powodzeniem cieszyły się stoiska z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy oraz stoisko gastronomiczne. Nie zabrakło również stoiska z watą cukrową, popcornem oraz kiełbaskami z grilla. Gwiazdami sceny były nasze Przedszkolaki, które prezentowały tańce i piosenki, jak również Laureaci Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów, wokaliści Pracowni Śpiewu Estradowego "Angel's Voice".