27 lutego 2023 roku rozegrany został

Data: 27.02.2023 r., godz. 20.00    226
XIX Międzyprzedszkolny Turniej Układania Puzzli

dla 5-latków, którego organizatorem jest Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia. Jak co roku na „starcie” stanęli przedstawiciele legionowskich przedszkoli. Zgodnie z regulaminem dzieci brały udział w 3 stopniowych eliminacjach. W I etapie wszyscy uczestnicy zmagali się z 30- elementowymi puzzlami, po ułożeniu których 6 najszybciej układających uczestników zakwalifikowało się do II etapu, w którym czekały puzzle 60-elementowe. Trójka bardzo wytrwałych zawodników spotkała się w III etapie i w imponującym tempie ustaliła kolejność miejsc. Ostatecznie pierwsza nagroda powędrowała do Przedszkola Miejskiego nr 14, druga do Przedszkola Miejskiego nr 9, a trzecia do Przedszkola Miejskiego nr 11. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplom, a zwycięskie placówki puchary. Wszyscy uczestnicy wykazali się imponującą koncentracją, koordynacją i spostrzegawczością.