PLANOWANE OTWARCIE PRZEDSZKOLA
(Zam: 05.05.2020 r., godz. 23.26)

od 18 maja 2020r.

w związku z przygotowaniem placówki na przyjęcie dzieci w czasie trwania epidemii, opracowaniem i wdrożeniem procedur oraz działań zapobiegających ryzyku zakażeń COVID-19 zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej, za zgodą organu prowadzącego, zajęcia zostają zawieszone od 06.05.2020r. do 15.05.2020 r.

Z uwagi na szczególne warunki organizacji pracy przedszkoli nie będziemy w stanie zapewnić opieki, wszystkim dzieciom, które korzystały z wychowania przedszkolnego przed pandemią. W związku z tym w pierwszej kolejności z opieki przedszkolnej będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo uzyskają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Jednocześnie zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby powrót do przedszkola był bezpieczny dla dzieci, Państwa rodzin oraz pracowników przedszkola.

Ewelina Kijanka-dyrektor przedszkola

Wprowadził: Ewelina Kijanka, data: 05.05.2020 r., godz. 23.26