tel.: (22) 774-56-36
e-mail: sekretariat@pm12.legionowo.pl
(Zam: 22.11.2020 r., godz. 15.42)

„W KRAINIE WIERSZY JANA BRZECHWY”

Cele konkursu:

• prezentowanie możliwości twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich
• rozwijanie zainteresowań plastycznych;
• popularyzacja twórczości Jana Brzechwy oraz zainteresowanie dzieci poezją;
• doskonalenie umiejętności wyrażania siebie poprzez sztukę;
• zachęcanie dzieci do przezwyciężania własnej nieśmiałości;

Regulamin
1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia przy ulicy Królowej Jadwigi 7 w Legionowie.
2. Adresatami konkursu są dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
3. Zadaniem uczestników jest wykonanie płaskiej pracy plastycznej powiązanej z tematem konkursu dowolną techniką w dowolnym formacie lub zaprezentowanie dowolnego utworu Jana Brzechwy.
4. Każda praca plastyczna lub filmik musi być podpisany: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwę grupy przedszkolnej.
5. Kryteria oceny:
• Pomysłowość;
• Interpretacja tekstu poetyckiego;
• Samodzielność;
• Ogólny wyraz artystyczny;
6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na eksponowanie i publikowanie złożonych prac, umieszczenie filmików z nagraniami dzieci na naszej stronie przedszkola i facebook a także na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci.
7. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność organizatora konkursu.
8. Termin składania prac upływa 15.12.2020r. Pracę plastyczną składamy do nauczycielek w grupie, film z nagraniem umieszczam na maila krainawierszy.brzechwa@gmail.com
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją wszystkich warunków regulaminu.
10. O wyłowieniu laureatów konkursu decyduje powołana w tym celu Komisja. Komisję powołuje Organizator. Decyzja Komisji jest ostateczna i nieodwołalna.
11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drugiej połowie grudnia. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie komisji.
12. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody oraz dyplomy.

Organizatorzy: Aneta Mysiakowska, Justyna Kozłowska

Wprowadził: Renata Stępień, data: 22.11.2020 r., godz. 15.42