Wznowienie działalności Przedszkola
(Zam: 14.05.2020 r., godz. 17.06)

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 12 informuje wszystkich zainteresowanych Rodziców o wznowieniu działalności Przedszkola od dnia 18 maja 2020, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Zgodnie z wytycznymi opracowane zostały Procedury Bezpieczeństwa, pozytywnie zaopiniowane przez Inspektora BHP oraz Sanepid w Legionowie.
Przewidują one ścisłe zasady organizacyjne umożliwiające pobyt dzieciom (w ograniczonej liczbie od 8 do 11 dzieci maksymalnie w jednej sali).
Jednocześnie informuję, że organizacja Przedszkola w nowych warunkach nie gwarantuje dzieciom powrotu do swoich sal i swoich nauczycieli.
Każdy Rodzic, który zadeklarował powrót dziecka do Przedszkola ma obowiązek dostosować się do nowych zasad organizacyjnych i przestrzegać Procedur Bezpieczeństwa. Wprowadzone Procedury i ścisłe zachowanie zasad nie gwarantują nikomu, ani dzieciom, ich rodzinom, ani pracownikom Przedszkola, że na terenie placówki nie dojdzie do zarażenia wirusem COVID -19.
Jednocześnie informuję, że w przypadku zaistniałych zmian, Rodzice zostaną o tym powiadomieni. Serdecznie proszę o obserwację komunikatora na iprzedszkole, które pozwala szybko dotrzeć do wszystkich Państwa.
Rodziców, którzy zadeklarowali już powrót dziecka do Przedszkola i wszystkich innych zainteresowanych proszę o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa zamieszczonymi w zakładce: MENU BIP -Regulaminy-Procedury i regulaminy COVID - 19
Proszę o kontakt z Przedszkolem w ważnych sprawach za pomocą komunikatora iprzedszkole lub drogą email dyrektor@pm12.legionowo.pl

Ewelina Kijanka

Wprowadził: Ewelina Kijanka, data: 14.05.2020 r., godz. 17.06